Verwarmd zwembad! Villa Claudia is een moderne, vrolijke villa met een strak interieur, meerdere recreatieve ruimtes, een eigen zwembad en uitzicht op het platteland.
4 slaapkamer vakantie villa in Sitges
Verwarmd zwembad! Villa Claudia is een moderne, vrolijke villa met een strak interieur, meerdere recreatieve ruimtes, een eigen zwembad en uitzicht op het platteland.
Adverteerder sinds mei 2010
30 recensies
Talen: Engels, Frans, Spaans, Catalaans
Strandhanddoeken, beddengoed, handdoeken
Privé-zwembad, verwarmd zwembad, tuin, terras, tuinmeubilair, ligbedden, barbeque, parking, privé parking, garage
Wifi, Satteliet-tv, airconditioning, verwarming, open haard, wasmachine, TV, droogtrommel, strijkijzer, strijkplank, kinderstoel, wieg
Vaatwasser, diepvries, koelkast, koffiezetapparaat, grill, magnetron, oven, toaster
Douche, ligbad, haardroger
4 tweepersoonsbedden, 1 slaapbank
Zicht op de bergen, Zicht op zwembad
Huisdieren in overweging, auto is aan te raden
Aircon: Aircon in the Master bedroom & common areas
Luchthaven (Barcelona) - 30 kilometer
Strand - 2 kilometer
Golfterrein - 4 kilometer
Winkels - 4 kilometer
Winkelcentrum, winkeltjes, restaurants, bar, discotheek, café, internetcafé, theater, bioscoop, museum, kerk, concerten
Fietsen, duiken, vissen, golfen, paardrijden, rolschaatsen, zeilen, surfen, zwemmen, tennissen, wandelen, waterskiën
Beschikbaar
Last minute
Bezet