This villa is located in a large orange grove (800m from the beach). It has a private garden & swimming pool.Staying there during march or april, when the orange trees are in full.
3 slaapkamer vakantie villa in Conil de la Frontera (Roche Viejo)
This villa is located in a large orange grove (800m from the beach). It has a private garden & swimming pool.Staying there during march or april, when the orange trees are in full.
Strandhanddoeken, beddengoed, handdoeken
Privé-zwembad, balkon, tuin, terras, tuinmeubilair, ligbedden, barbeque, privé parking
Wifi, Satteliet-tv, airconditioning, verwarming, open haard, cd-speler, radio, wasmachine, TV, strijkijzer, strijkplank, kinderstoel, wieg
Vaatwasser, diepvries, koelkast, koffiezetapparaat, kookfornuis, magnetron, oven, mixer, theeketel, toaster
Douche, haardroger
1 tweepersoonsbed, 4 eenpersoonsbedden
Zicht op zwembad
Huisdieren niet welkom, auto is aan te raden
5 Mb/seg WiFi internet access free.
Luchthaven (Jerez de la Frontera) - 80 kilometer
Strand - 800 meter
Golfterrein - 15 kilometer
Winkels - 3 kilometer
Winkeltjes, restaurants, bar, discotheek, café, internetcafé, kerk, markt
Fietsen, duiken, vissen, golfen, paardrijden, surfen, wandelen, windsurfen
Beschikbaar
Last minute
Bezet
De gehuurde vrijstaande woning is zeer geschikt voor een gezin met tieners. Huisje is voorzien van alle gemakken, ligt in een rustig prive straatje achter een electrische poort. Helaas ligt het zo rustig dat je wel echt een auto nodig hebt om boodschappen te doen of om naar het strand/dorp te gaan. De ruime tuin is prima om een balletje te trappen en lekker te relaxen. De 2 terassen aan beide zijden van het huisje zorgen ervoor dat je altijd wel ergens in de zon (of schaduw als je dat wil) kunt zitten. Verse jus d'orange haal je voor het ontbijt zo van de bomen uit de tuin. wij waren er eind april/begin mei, je moet dan een beetje geluk hebben met het weer. De zeewind is nog redelijk koud wat het koud maakt als de zon niet schijnt. Tip: Haal 's nachts de handdoeken van de droogmolen want de sproeiinstallatie die 's nachts aangaat worden ze niet droger.
2 personen vinden deze recensie nuttig.
Prima villa. Dichtbij het strand en een goede basis voor tripjes in de omgeving (Jerez de la Frontera, Cadiz,Tarifa is een met een uur rijden nog net te doen..) We zijn ook naar Gibraltar geweest, maar dat is wel aan de verre kant. Een auto is wel een must als je geen strandvakantie wilt. Villa was schoon en compleet, zwembad en tuin werden goed bijgehouden. Niks op aan te merken!
Deze recensie is in het Engels
Fourth time with Juan Miguel's properties. I love this part of Spain and this time the grandchildren came too. Torre Azahares great for adults and children alike. Thanks AB
Deze recensie is in het Italiaans
Soggiorno meraviglioso casa comoda direi fantastica solo i bagni un po’ datati mr.Rodriguez gentilissimo e disponibile