1/15
Mount Tatum apartments! A short drive to el chorro lakes
- 1 Slaapkamer
- 1 Badkamer
- Huisdier toegestaan
- 5 Personen
- Wifi
- Geheel appartement
U ervaart het allemaal bij dit appartement in Pizarra. Fans van natuur en buitenlucht zullen het geweldig vinden dat zij met de auto in 40 minuten bij Barranco Blanco en in 41 minuten bij Garganta del Chorro zijn. Met de auto rijdt u al in zo'n 22 minuten naar Castillo Arabe. Ook is het maar 27 minuten rijden naar Jardín Botánico Mora i Bravard.
Op uw bestemming bent u van alle gemakken van thuis voorzien, en nog veel meer. Zo beschikt u over wifi en airconditioning, maar ook een strijkplank en handdoeken. Ook zijn er voorzieningen als toiletpapier en een haardroger.
Op uw bestemming bent u van alle gemakken van thuis voorzien, en nog veel meer. Zo beschikt u over wifi en airconditioning, maar ook een strijkplank en handdoeken. Ook zijn er voorzieningen als toiletpapier en een haardroger.
Deze voorzieningen zijn aanwezig
WiFi
Airconditioning
Verwarming
Handdoeken
Beddengoed
Föhn
Belangrijke hygiëneproducten
Douche
Slaapgelegenheid
Slaapkamer
1 Slaapbank
Hier ga je naartoe op vakantie

Kaart verkennen
Huisregels
- De in- en uitcheck tijden worden na de boeking gecommuniceerd
- Hond toegestaan
- Roken niet toegestaan

Vrbo
Onze geverifieerde partner Vrbo beheert jouw reservering.
1M+ recensies
9,3 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging
Hulp nodig?
Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Holidu ID: 64432679
Vorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!